(česky) 2018

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Konference – září 2018

Registrace:  link

Vážená paní kolegyně, vážený pane kolego,

katedra biologie a environmentálních studií Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy pořádá 3. ročník konference „Trendy v didaktice biologie 2018“. Konference se bude konat v termínu 20.–21. 9. 2018 v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy, Magdalény Rettigové 4, Praha 1, pod záštitou děkana fakulty pana prof. PaedDr. Michala Nedělky, Dr.

Hlavními tématy konference jsou:

  • Přípravné vzdělávání učitelů přírodopisu a biologie,
  • Výzkum v oblasti didaktiky biologie,
  • Společenství praxe didaktiků, učitelů a studentů učitelství.

Rádi bychom Vás a Vaše kolegy z řad vysokoškolských pedagogů, postgraduálních studentů a absolventů co nejsrdečněji pozvali na tuto konferenci a těšíme se na Vaši aktivní účast ve formě přednášky nebo posteru. Předběžný program konference je přiložen k této pozvánce a je také k volně k dispozici na webových stránkách katedry (http://kbes.pedf.cuni.cz/). Přihlašovací formulář najdete na adrese: https://goo.gl/forms/1nULDpA1PdA75ig32. Termín pro přihlášení je 30. 6. 2018. Pro účely konference bude připraven tištěný sborník abstraktů přednášek a posterů (s ISBN).

Konferenční poplatek za jeden příspěvek činí 1000,- Kč a bude vybírán v hotovosti při registraci (účastníci obdrží na požádání potvrzení). Každý další příspěvek stejného autora je zpoplatněn 500,- Kč.

Za přípravný výbor konference a KBES, PedF UK

RNDr. Lenka Pavlasová, Ph.D.

 

Program:  Trendy v didaktice biologie 2018 – program

Sborník: Trendy v didaktice biologie 2018 – sborník.pdf