Letní kurz němčiny

Výběrovém řízení na třítýdenní jazykové kurzy němčiny podporované programem AKTION CZ

Jedná se o bilaterální 3týdenní jazykové kurzy pořádané v ČR, kde se stejně početná skupina českých a rakouských studentů učí paralelně v dopoledních hodinách jazyk druhé země (vyučují čeští a rakouští lektoři) a odpoledne a o víkendech jsou pořádány přednášky zajímavých osobností, volitelné semináře, 3 – 4 exkurze, promítání filmů, diskuse apod., a to v obou jazycích.

V roce 2014 jsou kurzy organizovány takto:
– pro studenty humanitních oborů Českých Budějovicích 29.6. – 19. 7. 2014
pro pokročilé
a pro germanisty
– pro studenty všech oborů Poděbradech 6. – 26. 7. 2014
pro mírně a středně pokročilé

Vybraní účastníci platí účastnický poplatek ve výši 3000 Kč.

Termín pro podání žádosti  je do 30. dubna 2014 u jednotlivých pořadatelských univerzit
(spojení naleznete u informací k jednotlivým kurzům).

Podrobné informace jsou k dispozici na: http://www.dzs.cz/cz/aktion-ceska-republika-rakousko/letni-skoly-v-roce-2014/ .

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.