Konzultace dr. Holanové jsou i v tomto týdnu zrušeny, výuka je zajištěna.

Úřední hodiny sekretariátu 12. 3. 2024 jsou zrušeny (dovolená).

Výběrové řízení Erasmus

Od 8. 2. 2024 do 4. 3. 2024 bude probíhat sběr přihlášek na Erasmus+ studentské mobility pro akademický rok 2024/25.

Veškeré informace naleznete na tomto odkaze:

Výběrové řízení pro Erasmus proběhne na Katedře českého jazyka ve čtvrtek 14. 3. ve 13:30.

Požadavky pro studenty: 1) ověření jazykových schopností, motivace (rozhovor v cizím jazyce)

2) výpis výsledků studia

Aktualizace konzultačních hodin:

Doc. Hájková posunuje konzultační hodiny ve středu dne 31. 1. 2024 na 13:30-14:15. Další konzultace možné jako obvykle mailem.

Ve čtvrtek 4. ledna 2024 zvou naše doktorandky na malou obhajobu disertačních prací a obhajobu rozšířené anotace disertační práce. Jste vítáni!

Úřední hodiny sekretariátu během vánočního období:

20. a 21. 12. zrušeny

27. a 28. 12. mailem.

Konzultace dr. Nedvědové se ve středu 27.9. uskuteční online.

Úřední hodiny sekretariátu se ve dnech 25.-27. září NEKONAJÍ.

Dnešní (12. 6.) konzultační hodiny sekretariátu budou probíhat online - mailem. Děkujeme za pochopení.

Zítřejší (2. 5.) konzultační hodiny prof. Šmejkalové se přesouvají do online prostředí:

Konzultační hodiny sekretariátu budou v týdnu od 3. do 6.4. probíhat online mailem. Děkujeme za pochopení.

Ve dnech 27.-31. 3. bude prof. Šmejkalová na zahraniční služební cestě.

Odpadají konzultační hodiny i výuka s výjimkou předmětu Profesní rozvoj

hlasu OPBZ1C010B (úterý 10:45-12:15), který bude vyučovat dr. Vlčková.

Studenti zapsaní v paralelkách předmětu Historický vývoj jazyka II

OPBC2C117A vyučovaných prof. Šmejkalovou mají zadán domácí úkol.

Oficiální a kompletní informace o novém jednooborovém navazujícím magisterském studiu v kombinované formě.

Sdělení studentům Učitelství pro 1. stupeň ZŠ k předmětu Didaktika českého jazyka s praxí II:

Informační schůzka k organizaci praxí a seminářů se bude konat ve čtvrtek 26.1. ve 14 hodin, místnost R216.

Nabídka online kurzů Univ. Giessen v sekci Pro studenty!

V sekci Pro studenty informace o skvělé příležitosti na pracovní stáž Erasmu v Banátu!!!

Za svou publikaci Gestikulace v komunikaci osob s diagnostikovanou afázií získal náš kolega Martin Janečka ocenění děkana Počin roku. Máme velkou radost a srdečně gratulujeme!!!

Rozhovor s vedoucí katedry prof. Šmejkalovou a s dr. Eliáškovou v magazínu UK Forum. Komentář doplnil M. Bajger, předseda SOR.

!!! V sekci Pro uchazeče naleznete informace k nově otevíranému jednooboru NMgr. studia!!!

V sekci Nejnovější publikace je nová kniha dr. Holanové Mediální výchova: od teorie k praxi i s pracovními listy.

Pozor - státnice!!!

V sekci Pro studenty - Vyhlášky vedoucí katedry věnujte prosím pozornost specifikaci okolností průběhu SZZ pro NMgr. v nové podobě.

staré stránky

Archiv bývalých aktualit