Magisterské koncerty

AKADEMICKÝ ROK 2018/2019

Bc. Marie Přibová (Pachnerová) – klavír
neděle 6. května v 18:30 hodin,  České muzeum hudby
Program: A. Vitali, W. A. Mozarta, M.de Falla, C. Franck
Klavírní spolupráce: Lenka Heringová

Bc. Barbora Lepšová – klavír
pondělí 10. června 2019 v 19 hodin
Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, Praha 1, Maltézské náměstí

 

Bc. Andrea Böhmová – klavír
úterý 18.6. 2019 v 19 hodin
Gymnázium a hudební škola hl. m. Prahy – Komenského nám. 9, Praha 3
Program: J. Haydn, F. Chopin, J. Brahms, C. Debussy, S. Rachmaninov, F. Poulenc

 


Bc. Zuzana Vilímová – klavír
pátek 26. dubna 2019 v 18 hodin
Koncertní sál ZUŠ Praha 5, Na Popelce 1/18
Program: Bach, Chopin, Suk

Bc. Denisa Ulmanová – klavír
čtvrtek 18. dubna 2019 v 19 hodin
Sál ZUŠ Praha 10 – Hostivař
Trhanovské náměstí 8
Program: J. S. Bach, J. Brahms, B. Smetana, A. Dvořák

Bc. Monika Bukačová – klavír
úterý 9. dubna 2019 v 18 hodin
Chodovská tvrz, Praha 11 – Chodov, Ledvinova 86/9
Program: Mozart, Dvořák, Schubert, Rachmaninov

Bc. Olesia Polietaeva – klavír
úterý 27. 11. 2018 v 19 hodin
Konzervatoř a střední škola Jana Deyla
Praha 1 – Malá Strana. Maltézské náměstí 14
Program: J. Haydn, L. Janáček, S. V. Rachmaninov
Plakát



AKADEMICKÝ ROK 2016/2017

Bc. Zuzana Kořenová – viola
středa 17. 5. v 19.00 hod.
Muzeum Antonína Dvořáka, Praha 2, Ke Karlovu 20
Program: Bach, Bloch, Bruch, Dvořák, Mahler
Plakát

Bc. Zuzana Hrdinová – housle
pátek 12. 5. v 18.30 hod.
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1
Program: Biber, Brahms, Janáček, Ravel
Plakát

 


Bc. Lucie Bublíková – housle
pátek 28. 4. v 18.30 hod.
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1
Program: W. A. Mozart, R. Schumann, M. de Falla, P. de Sarasate
Klavírní spolupráce: Vartan Agopian
Plakát

Bc. Kristýna Šrámková – klavír
pondělí 16. 1. 2017 v 19 hod.
kostel sv. Vavřince, Hellichova 3, Praha 1 – Malá Strana
Program: Bach-Busoni, Luiz Costa, Josef Suk, Sergej Rachmaninov, Antonín Dvořák
Plakát

Bc. Daniel Hutař – klavír
pátek 2. 12. v 18.00 hod.
sál ZUŠ Liberec

Bc. Eva Mokrá – viola
pondělí 31. 10. v 18.00 hod.
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1

Bc. Mio Sakamoto – klavír
pátek 14. 10. v 19.00 hod.
kostel sv. Vavřince, Hellichova 3, Praha 1


AKADEMICKÝ ROK 2015/2016

Bc. Ivana Morysová – housle
18. 5. 2016 v 19 hodin, České muzeum hudby, Karmelitská, Praha 1
Program: J. S. Bach, C. Debussy, E. Grieg

Bc. Monika Krčálová – housle
25. 5. 2016 v 19 hodin, České muzeum hudby, Karmelitská, Praha 1
Program: W. A. Mozart, J. Suk, M. Ravel

Bc. Barbora Kubíčková – violoncello
28. 4. 2016 v 19 hodin, Muzeum Antonína Dvořáka, Ke Karlovu 20, Praha 2
Program: A. Dvořák, W. A. Mozart, Fr. Schubert, J. Halvorsen
více viz plakát

Bc. Jan Rada – housle
11. 11. 2015 v 19 hodin, České muzeum hudby, Karmelitská, Praha 1
Program: Vitali, Čajkovskij, Prokofjev