Bakalářské koncerty

AKADEMICKÝ ROK 2018/2019

Alexandra Viktoros – klavír
pátek 10. května 2019 v 18 hodin
Praha 6 – Nebušice, Nebušická 118 (vedle kostela sv. Cyrila a Metoděje)
Program: Bach, Schubert, Chopin, Liszt, Martinů, Suk

Antoniou Paraskevi – klavír
středa 15. května 2019 v 18 hodin
Praha 6 – Nebušice, Nebušická 118 (vedle kostela sv. Cyrila a Metoděje)
Program: F. Chopin, J. Haydn, M. Theodorakis, A. Dvořák

Zuzana Široká – klavír
čtvrtek 16. května 2019 v 18 hodin
Sál Ruského střediska vědy a kultury v Praze
Na Zátorce 1048/16, Praha 6
Program: J. L. Dusík, F. Chopin, C. Debussy, D. Šostakovič

Martina Včeláková – housle
pátek 24. května 2019 v 19 hodin
Spoluúčinkují: Václav Mácha – klavír, David Hernych – housle.
Program: J. S. Bach, L. van Beethoven, P. de Sarasate, L. Fišer, D. Šostakovič

Aneta Surková klavír
pondělí 24. června 2019 v 18 hodin
ZUŠ Music Art, V Remízku 926, Praha 5 – Barrandov
Program: J. S. Bach, W. A. Mozart, F. Chopin




AKADEMICKÝ ROK 2017/2018

 



AKADEMICKÝ ROK 2016/2017

Monika Bukačová – klavír
úterý 9. května 2017 v 19 hodin
Chodovská tvrz, Ledvinova, Chodov, Praha 11
Program: J. S. Bach, W. A. Mozart, M. Moszkowski, F. Chopin, C. Debussy aj.
Plakát

Kateřina Walterová – klavír
pátek 12. května 2017 v 18:30 hodin
Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 39,  Kulturně vzdělávací centrum Záložna – malý sál (vchod do sálu z náměstí)
Program: J. A. Benda, B. Smetana, A. Chačaturjan, F. Poulenc
Plakát

Paola Rapaj – klavír
čtvrtek 25. května 2017 v 19:30 hodin
Konzervatoř Jana Deyla, Maltézské náměstí 476/14, Praha 1
Program: Bach, Beethoven, Rachmaninov, Harapi, Zadeja, Hickey
Plakát

 


AKADEMICKÝ ROK 2015/2016

Andrea Böhmová – klavír
pátek 6. května 2016 v 19 hodin
Sál Gymnázia a Hudební školy hl. m. Prahy, Komenského náměstí 9, Praha 3
Program: J.S. Bach, R. Schumann, B. Bartók, F. Chopin

Barbora Lepšová – klavír
středa 4. května 2016 v 19:30 hodin
Sál ZUŠ Na Popelce, Praha 5
Program: D. Scarlatti, A. Dvořák, S. Prokofjev

Kristýna Kolářová – housle
15. 4. 2016 v 19:30 hodin
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4.Praha 1
Program: J. S. Bach, L. van Beethoven, C. Franck