Sbormistrovství

AKADEMICKÝ ROK 2018/2019

Bc. Markéta Tylšarová, DiS,
pondělí 5. 11. 2018 v 19.30 hodin
České muzeum hudby, Karmelitská 2, Praha 1
pedagog hlavního oboru: MgA. Marek Valášek, Ph.D., oponent: Mgr. Jana Veverková
účinkují: Pěvecký sbor Bojan a Sbor ČZU
program: Susato, Lukáš, Klazar, Černík, Mikula, Young, Bárdos
více viz plakát



AKADEMICKÝ ROK 2016/2017

Bc. Eva Filipová,
pátek 19. května 2017 v 18 hodin
pedagog hlavního oboru: MgA. Marek Valášek, Ph.D., oponent: Mgr. Pavel Salák
modlitebna CČE, Korunní 60, Praha 2
účinkují: DPS Coloreton, smíšený pěvecký sbor Notre Dame
program: Z. Lukáš, J. Tavener, B. M. Černohorský, J. F. N. Seger, P. Eben a další
více viz plakát


Bc. Lukáš Mekiňa,
čtvrtek 4. května 2017 v 18 hodin
České muzeum hudby, Karmelitská 2, Praha 1
pedagog hlavního oboru: Mgr. Jaroslav Brych, oponent: Mgr. Ing. Libor Sládek
účinkují: smíšený pěvecký sbor Besharmonie
program: Rachmaninov, Suchoň, Lukáš, Hrušovský, Špilák
více viz plakát

Bc. Karolína Koňaříková,
neděle 23. dubna 2017 v 18 hodin
pedagog hlavního oboru: MgA. Jaroslav Brych, oponent: Mgr. Čeněk Svoboda
KZ Domovina, Na Maninách 1525/32a, Praha – Holešovice
účinkují: Přípravné oddělení A Kühnova dětského sboru, Smíšený pěvecký sbor Ajeto, Dívčí sbor Pražská kantiléna
program: Martinů, Janáček, Macourek, Koronthály, Hradecký
více viz plakát

Bc. Jan Rezek, DiS,
středa 16. listopadu 2016 v 19:30
Grandhotel Pupp Karlovy Vary
účinkují: Karlovarský pěvecký sbor, Smíšený pěvecký sbor Fontána Mariánské Lázně, Svatojakubský sbor Praha, Vivat Musica Kraslice, sólisté, Karlovarský symfonický orchestr, varhany Přemysl Kšica



AKADEMICKÝ ROK 2015/2016

Bc. Marie Lišková,
středa 22. června v 19h
Hlahol, Masarykovo nábřeží 16, Praha 1
pedagog hlavního oboru: MgA. Marek Valášek, Ph.D., oponent: Mgr. Libor Sládek
účinkují: DPS Popelka, smíšený sbor ZUŠ Na Popelce
více viz plakát

Bc. Anna Froňková,
úterý 22. března v 18h
Divadlo Na Kovárně, Poděbrady
pedagog hlavního oboru: Mgr. Jaroslav Brych, oponent: Mgr. Libor Sládek
účinkují: DPS Kvítek a smíšený sbor (We)Květ
program: A. Froňková – pohádka Hrníčkové kouzlo (premiéra)