Gratulace ke koncertu se sborem univerzity Aberdeen

Milé zpěvačky a zpěváci,
s velikou radostí vám všem gratuluji k vystoupení na koncertě 2. 4. v Českém muzeu hudby. Podali jste obdivuhodný výkon, který (nebezpečně :-)) odhalil vaše schopnosti, lidský i umělecký potenciál. Jsem na vás hrdý!
Naši hosté, smíšený komorní sbor ze skotské univerzity v Aberdeen, byli návštěvou Prahy, možností koncertu v prostorách muzea i následným společenským setkáním zcela nadšeni.
Posluchačům připravili skvostný hudební zážitek a svým ušlechtilým a skromným vystupováním byli pro nás velikou inspirací.
Gratuluji Kateřině Novákové k sólům ve skladbě Plenty good room.
Jménem nás všech děkuji tajemnici sboru, Rozálii Palovové, za organizační přípravu a aktivní komunikaci s Pavlou Škodovou z Aberdeen i s PR PedF UK.
Společnými silami jsme nejen reprezentovali uměleckou práci KHV a PedF UK, ale sobě i ostatním jsme připravili umělecky i lidsky hodnotný večer.
Těším se na další vystoupení!
MgA. Marek Valášek, Ph.D.
vedoucí KHV
3. dubna 2019