Ukradené Vánoce

I letos se na Pedagogické fakultě uskutečnily dne 12. 12. 2016 Ukradené Vánoce, jejichž cílem je vymanit se z předvánočního stresu, uvolnit se a pobavit. Tento rok jsme dostali možnost i my, abychom se k této povedené akci připojili. Jako téma jsme zvolili optické klamy s vánoční tematikou. Snaha zaujmout publikum se nám vydařila a diváci ochotně spolupracovali. Za studentskou radu oboru psychologie prezentovaly Katka Rubešová a Pavlína Pýchová.

 

Mimo našeho projevu, jsme na Ukradených Vánocích mohli shlédnout několik dalších zajímavých a zábavných vystoupení od řady spolků a oborových rad. Jako první se nám představili studenti, kteří jsou na Erasmu. Dozvěděli jsme se tedy, jak vypadají Vánoce v jejich rodných zemích a mohli ochutnat jejich tradiční cukroví. Následovala velmi zábavná pohádka o Dvanácti měsíčkách v podání První pražské pedagogické pivní peruťe. Také jsme se od jedné studentky dozvěděli, jak máme zdobit, ale nepřezdobit, studenti biologie a chemie nám vysvětlili, jak nesmyslné jsou vánoční zvyky a nakonec nám student IT předvedl, jak si takové Vánoce vykouzlit pomocí příkazového řádku.

15585354_717345521748539_2747612398044504777_o

 

Akce byla zakončena vánočními historkami vyučujících z Pedagogické fakulty. Celý večer se nám velmi líbil a musíme potvrdit, že skutečně uvolnil jistou míru stresu. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí této sešlosti a těšíme se příští rok!