Vánoční večírek na katedře psychologie

Dne 8. 12. 2016 se na naší katedře konala již tradiční vánoční psycho-besídka. Tuto akci mají na starosti studenti třetího ročníku bakalářského studia, kteří si pro letošní rok vybrali název “60’s Christmas Psycho Party”. V 18:00 jste tedy mohli na chodbě třetího patra spatřit jednoho hipíka vedle druhého, či vyladěné outfity ve stylu 60. let. Na akci byli pozváni kromě všech studentů také absolventi a profesoři, kteří dorazili v hojném počtu.
dsc_0905

Nechybělo ani vánoční cukroví a dostatek tekutin. Krom toho třeťáci připravili i foto-koutek a soutěže, ve kterých mezi sebou soupeřily jednotlivé ročníky a skupina vyučujících. V prvním kole soutěže, ve kterém šlo o rozpoznávání písniček, suverénně dominoval 2. ročník magisterského studia. Druhé kolo, které se sestávalo z vědomostního kvízu, naopak vyhrál 1. ročník bakalářského studia.

dsc_0838

Po skončení akce ve 21:00 následoval přesun na afterparty, která se konala nedaleko v Marathonu v Černé ulici. Celá akce se povedla a těšíme se zase za rok!

dsc_0737dsc_0877 dsc_0937