Aktuality

Dr. Nedvědová pozastavuje přijímání studentů na kvalifikační práce, její kapacita je zcela naplněna.

Úřední hodiny sekretariátu jsou v pondělí a v úterý 29. 4. a 30. 4. 2024 zrušeny.

Výběrové řízení Erasmus

Od 8. 2. 2024 do 4. 3. 2024 bude probíhat sběr přihlášek na Erasmus+ studentské mobility pro akademický rok 2024/25.

Veškeré informace naleznete na tomto odkaze:

Výběrové řízení pro Erasmus proběhne na Katedře českého jazyka ve čtvrtek 14. 3. ve 13:30.

Požadavky pro studenty: 1) ověření jazykových schopností, motivace (rozhovor v cizím jazyce)

2) výpis výsledků studia

Aktualizace konzultačních hodin:

Doc. Hájková posunuje konzultační hodiny ve středu dne 31. 1. 2024 na 13:30-14:15. Další konzultace možné jako obvykle mailem.

Ve čtvrtek 4. ledna 2024 zvou naše doktorandky na malou obhajobu disertačních prací a obhajobu rozšířené anotace disertační práce. Jste vítáni!

Úřední hodiny sekretariátu během vánočního období:

20. a 21. 12. zrušeny

27. a 28. 12. mailem.

Konzultace dr. Nedvědové se ve středu 27.9. uskuteční online.

Úřední hodiny sekretariátu se ve dnech 25.-27. září NEKONAJÍ.

Dnešní (12. 6.) konzultační hodiny sekretariátu budou probíhat online - mailem. Děkujeme za pochopení.

Zítřejší (2. 5.) konzultační hodiny prof. Šmejkalové se přesouvají do online prostředí:

Konzultační hodiny sekretariátu budou v týdnu od 3. do 6.4. probíhat online mailem. Děkujeme za pochopení.

Ve dnech 27.-31. 3. bude prof. Šmejkalová na zahraniční služební cestě.

Odpadají konzultační hodiny i výuka s výjimkou předmětu Profesní rozvoj

hlasu OPBZ1C010B (úterý 10:45-12:15), který bude vyučovat dr. Vlčková.

Studenti zapsaní v paralelkách předmětu Historický vývoj jazyka II

OPBC2C117A vyučovaných prof. Šmejkalovou mají zadán domácí úkol.

Oficiální a kompletní informace o novém jednooborovém navazujícím magisterském studiu v kombinované formě.

Sdělení studentům Učitelství pro 1. stupeň ZŠ k předmětu Didaktika českého jazyka s praxí II:

Informační schůzka k organizaci praxí a seminářů se bude konat ve čtvrtek 26.1. ve 14 hodin, místnost R216.

Nabídka online kurzů Univ. Giessen v sekci Pro studenty!

V sekci Pro studenty informace o skvělé příležitosti na pracovní stáž Erasmu v Banátu!!!

Za svou publikaci Gestikulace v komunikaci osob s diagnostikovanou afázií získal náš kolega Martin Janečka ocenění děkana Počin roku. Máme velkou radost a srdečně gratulujeme!!!

Rozhovor s vedoucí katedry prof. Šmejkalovou a s dr. Eliáškovou v magazínu UK Forum. Komentář doplnil M. Bajger, předseda SOR.

!!! V sekci Pro uchazeče naleznete informace k nově otevíranému jednooboru NMgr. studia!!!

V sekci Nejnovější publikace je nová kniha dr. Holanové Mediální výchova: od teorie k praxi i s pracovními listy.

Pozor - státnice!!!

V sekci Pro studenty - Vyhlášky vedoucí katedry věnujte prosím pozornost specifikaci okolností průběhu SZZ pro NMgr. v nové podobě.

staré stránky

Archiv bývalých aktualit