Celostátní studentská vědecká konference 2020

Termín: 8.1.2020
Čas: Po celý den
Pořadatel: J. Kepartová

Vážené studentky, vážení studenti, letos pořádá celostátní studentskou vědeckou konferenci Katedra pomocných věd historických a archivního studia a Ústav českých dějin Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.

Kdy: 23. – 24. dubna

Kde: v Praze

Interní kolo naší katedry se bude konat 28. ledna od 16. hodin v doktorandské místnosti v 1. patře, prosíme zájemce, aby se co nejdříve přihlásili prof. Jiřímu Pokornému.

Komise: prof. Jiří Pokorný, prof. Kateřina Charvátová, Dr. Petr Koura

Zájemci si připraví prezentaci své práce v rozsahu cca 15 minut.

Připomínám, že naše katedra je v posledních letech na této konferenci úspěšná:

v roce 2019  se podělila studentka KDDD (a katedry biologie) Eliška Horáková s prací Epidemie skvrnitého tyfu na konci druhé světové války v Terezíně o druhé až třetí místo. Navázala tím na na vynikající výkony našich studentek a studentů v předchozích ročnících – v roce 2017 se zástupci KDDD umístili na prvním a třetím místě, v roce 2018 rovněž na třetím.