Magisterské koncerty

AKADEMICKÝ ROK 2018/2019

Bc. Benjamín Hájek, středa 17. dubna 2019 v 19 hodin,
kostel Nanebevzetí Panny Marie, Náměstí Starosty Pavla, Kladno
pedagog hlavního oboru: MgA. Miriam Němcová, oponent: MgA. Jan Steyer
účinkují: Chorus Carolinus, ženský pěvecký sbor Smetana
program: J. B. Pergolesi, N. Porpora, K. J. Procházka

více viz plakát

Bc. Josefína Nedbalová, pondělí 25. dubna 2019 ve 20 hodin,
kostel Nejsvětějšího Srdce Páně, Praha 3 – Vinohrady
pedagog hlavního oboru: MgA. J. Steyer, oponent: prof. Stanislav. Pecháček, Ph.D.
účinkují: Salvátorská schola, Pěvecký sbor ČVUT, Smíchovská komorní filharmonie, Bubureza, Akademický orchestr ČVUT, Imbus a hosté
program: J. Hanuš, K. Sklenička, J. Pelikán, A. Dvořák
více viz plakát

Bc. Simona Suchanová, pátek 31. května 2019 v 19:30 hodin,
kostel sv. Jana Křtitele Na Prádle, Říční 6, Praha 1
pedagog hlavního oboru: MgA. Marek Valášek, Ph.D., oponent: prof. Stanislav Pecháček
účinkují: komorní smíšené sbory Punkt a adlibitum
program: B. Martinů,  Ē. Ešenvalds, E. Whitacre, C. Kreek,  Ł. Urbaniak, O. Gjeilo, F. Biebl, P. Eben

více viz plakát


Bc. Markéta Tylšarová, DiS, pondělí 5. 11. 2018 v 19:30 hodin,
České muzeum hudby, Karmelitská 2, Praha 1
pedagog hlavního oboru: MgA. Marek Valášek, Ph.D., oponent: Mgr. Jana Veverková
účinkují: Pěvecký sbor Bojan a Sbor ČZU
program: Susato, Lukáš, Klazar, Černík, Mikula, Young, Bárdos
více viz plakát



AKADEMICKÝ ROK 2016/2017

Bc. Eva Filipová, pátek 19. května 2017 v 18 hodin
pedagog hlavního oboru: MgA. Marek Valášek, Ph.D., oponent: Mgr. Pavel Salák
modlitebna CČE, Korunní 60, Praha 2
účinkují: DPS Coloreton, smíšený pěvecký sbor Notre Dame
program: Z. Lukáš, J. Tavener, B. M. Černohorský, J. F. N. Seger, P. Eben a další
více viz plakát


Bc. Lukáš Mekiňa, čtvrtek 4. května 2017 v 18 hodin
České muzeum hudby, Karmelitská 2, Praha 1
pedagog hlavního oboru: Mgr. Jaroslav Brych, oponent: Mgr. Ing. Libor Sládek
účinkují: smíšený pěvecký sbor Besharmonie
program: Rachmaninov, Suchoň, Lukáš, Hrušovský, Špilák
více viz plakát

Bc. Karolína Koňaříková, neděle 23. dubna 2017 v 18 hodin
pedagog hlavního oboru: MgA. Jaroslav Brych, oponent: Mgr. Čeněk Svoboda
KZ Domovina, Na Maninách 1525/32a, Praha – Holešovice
účinkují: Přípravné oddělení A Kühnova dětského sboru, Smíšený pěvecký sbor Ajeto, Dívčí sbor Pražská kantiléna
program: Martinů, Janáček, Macourek, Koronthály, Hradecký
více viz plakát

Bc. Jan Rezek, DiS, středa 16. listopadu 2016 v 19:30 hodin
Grandhotel Pupp Karlovy Vary
účinkují: Karlovarský pěvecký sbor, Smíšený pěvecký sbor Fontána Mariánské Lázně, Svatojakubský sbor Praha, Vivat Musica Kraslice, sólisté, Karlovarský symfonický orchestr, varhany Přemysl Kšica



AKADEMICKÝ ROK 2015/2016

Bc. Marie Lišková, středa 22. června 2016 v 19h
Hlahol, Masarykovo nábřeží 16, Praha 1
pedagog hlavního oboru: MgA. Marek Valášek, Ph.D., oponent: Mgr. Libor Sládek
účinkují: DPS Popelka, smíšený sbor ZUŠ Na Popelce
více viz plakát

Bc. Anna Froňková, úterý 22. března 2016 v 18h
Divadlo Na Kovárně, Poděbrady
pedagog hlavního oboru: Mgr. Jaroslav Brych, oponent: Mgr. Libor Sládek
účinkují: DPS Kvítek a smíšený sbor (We)Květ
program: A. Froňková – pohádka Hrníčkové kouzlo (premiéra)

AKADEMICKÝ ROK 2014/2015

Bc. Jitka Bártová, středa 29. dubna 2015 v 17.30
kaple sv Karla Boromejského, Vítkova 12, Praha 8
pedagog hlavního oboru: PhDr. Leona Saláková, Ph.D., oponent: Mgr. Libor Sládek
účinkují: smíšený pěvecký sbor Máta, Pěvecký sbor FSV a Dráčata
Dvořák, Eben, Janáček, Miškinis, Gjeilo, Rutter, úpravy lidových písní a spirituály

Bc. Alžběta Churáčková, středa 6. května 2015 v 18.30
Koncertní barokní sál Konzervatoře Jana Deyla, Maltézské nám. 14, Praha 1
pedagog hlavního oboru: Mgr. Jaroslav Brych, oponent: Mgr. Čeněk Svoboda
účinkují: DPS Barrambini, komorní smíšený sbor Legatě
Lukáš, Eben, Raichl, Douša, úpravy lidových písní