Hra na nástroj

Bakalářské koncerty


AKADEMICKÝ ROK 2019/2020

Noela Kapidani – klavír
čtvrtek 4. června 2020 v 18 hodin
PedF UK, Celetná 13, Praha 1
Program: G. F. Händel, J. Haydn, J. Brahms

Monika Radinová – klavír
pátek 5. června 2020 v 18 hodin
PedF UK, Celetná 13, Praha 1
Program: D. Scarlatti, J. Haydn, F. Chopin, L. Janáček, A. Dvořák
spoluučinkuje Alžběta Kepáková
Miroslava Honzová – klavír
středa 27. května v 18 hodin
PedF UK, Celetná 13, Praha 1
Program: J. S. Bach, W. A. Mozart, S. Rachmaninov, S. Prokofjev
spoloučinkuje Anna Homolková
Nina Leovac a Marian Linhart – klavír
úterý 26. května v 18 hodin
PedF UK, Celetná 13, Praha 1.
Program: Marian Linhart – D. Scarlatti, W. A. Mozart, F. Chopin, L. Janáček
Nina  Leovac – L. Janáček, V. Mokranjac, S. Prokofjev


AKADEMICKÝ ROK 2018/2019

Alexandra Viktoros – klavír
pátek 10. května 2019 v 18 hodin
Praha 6 – Nebušice, Nebušická 118 (vedle kostela sv. Cyrila a Metoděje)
Program: J. S. Bach, F. Schubert, F. Chopin, F. Liszt, B. Martinů, J. Suk

Antoniou Paraskevi – klavír
středa 15. května 2019 v 18 hodin
Praha 6 – Nebušice, Nebušická 118 (vedle kostela sv. Cyrila a Metoděje)
Program: F. Chopin, J. Haydn, M. Theodorakis, A. Dvořák

Zuzana Široká – klavír
čtvrtek 16. května 2019 v 18 hodin
Sál Ruského střediska vědy a kultury v Praze
Na Zátorce 1048/16, Praha 6
Program: J. L. Dusík, F. Chopin, C. Debussy, D. Šostakovič

Martina Včeláková – housle
pátek 24. května 2019 v 19 hodin
Spoluúčinkují: Václav Mácha – klavír, David Hernych – housle.
Program: J. S. Bach, L. van Beethoven, P. de Sarasate, L. Fišer, D. Šostakovič

Aneta Surková klavír
pondělí 24. června 2019 v 18 hodin
ZUŠ Music Art, V Remízku 926, Praha 5 – Barrandov
Program: J. S. Bach, W. A. Mozart, F. Chopin


AKADEMICKÝ ROK 2017/2018


AKADEMICKÝ ROK 2016/2017

Monika Bukačová – klavír
úterý 9. května 2017 v 19 hodin
Chodovská tvrz, Ledvinova, Chodov, Praha 11
Program: J. S. Bach, W. A. Mozart, M. Moszkowski, F. Chopin, C. Debussy aj.
Plakát

Kateřina Walterová – klavír
pátek 12. května 2017 v 18:30 hodin
Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 39,  Kulturně vzdělávací centrum Záložna – malý sál (vchod do sálu z náměstí)
Program: J. A. Benda, B. Smetana, A. Chačaturjan, F. Poulenc
Plakát

Paola Rapaj – klavír
čtvrtek 25. května 2017 v 19:30 hodin
Konzervatoř Jana Deyla, Maltézské náměstí 476/14, Praha 1
Program: Bach, Beethoven, Rachmaninov, Harapi, Zadeja, Hickey
Plakát


AKADEMICKÝ ROK 2015/2016

Andrea Böhmová – klavír
pátek 6. května 2016 v 19 hodin
Sál Gymnázia a Hudební školy hl. m. Prahy, Komenského náměstí 9, Praha 3
Program: J.S. Bach, R. Schumann, B. Bartók, F. Chopin

Barbora Lepšová – klavír
středa 4. května 2016 v 19:30 hodin
Sál ZUŠ Na Popelce, Praha 5
Program: D. Scarlatti, A. Dvořák, S. Prokofjev

Kristýna Kolářová – housle
15. 4. 2016 v 19:30 hodin
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4.Praha 1
Program: J. S. Bach, L. van Beethoven, C. Franck


AKADEMICKÝ ROK 2014/2015

Pavlína Trakalová – klavír
pátek 22. 5. 2015 19.00 hod.
Knihovna Ústavu dějin hudby ČSAV, Praha 6, Puškinovo nám. 759/10

Eva Mokrá – viola
13. 4. 2015 v 17. 30. hod.

České muzem hudby, Praha 1, Karmelitská 388/2