«

»

Čvn 27

Kurz bruslení 2.

Určeno pro studenty PS a KS Učitelství pro 1. stupeň ZŠ – TV

Termín:  4. – 6. 10. 2023 (KS 5. – 6. 10. 2023)

Zahájení kurzu: PS 4. 10. v 15.00 hod. ve vestibulu hotelu ZS Nymburk

                              KS 5. 10. v 8.00 hod. v šatně na zimním stadionu

Místo konání:  Zimní stadion Nymburk

Obsah: základní bruslení, krasobruslení, rychlobruslení, lední hokej

Doprava na kurz: individuální – auta lze parkovat u hotelu

Přihláška:  https://docs.google.com/forms/d/158b6GQeAceU8wYPPzwEQzEWIvJOm1pXE5A24P5o-hKY/edit

Náklady: cca 3.500,- Kč platba na místě první den, přihláška vedoucímu kurzu s vyplněním dat potřebných pro ubytování. Cena se skládá z ceny ubytování a příspěvku na pronájem ledové plochy.

Vybavení: nabroušené brusle krasobruslařské nebo Kanady, hokejka, rukavice pevné (kožené – ne pletené), čepice, přilba (může být i lyžařská či cyklistická), oblečení vhodné na ledovou plochu, osobní hygienické potřeby, osobní lékárnička (užívané léky, běžné léky na kašel a rýmu, obinadlo, náplasti, masážní prostředky, prostředky proti svalové únavě), osobní doklady, případně hudební nástroj a dobrou náladu. Pro základní bruslení u začátečníků doporučuji chrániče kolen a loktů.

Ubytování: ve dvou až pětilůžkových pokojích hotelového typu

Stravování: individuální, je možno se stravovat v restauraci zimního stadionu, snídaně individuálním nákupem v potravinách cca 100 m od ZS, v recepci hotelu je možno koupit kávu nebo čaj a také nealkoholické nápoje. Na hotelu si nelze vařit!

Poznámka: denně jsme na ledě cca 8 hodin (výjimečně i více), proto počítejte s vyšší zátěží, v době mezi výukou na ledě proběhnou přednášky. Bližší informace podá dr. Pokorný, mobil: 602860036.

V Brandýse nad Labem 20. 6. 2023      

PaedDr. Ladislav Pokorný, vedoucí kurzu