↑ Return to VŠSK Pedf UK

Klubové oddíly

Oddíly VŠSK

caus_sm
flo

Florbal

Oddíl působí od roku 1997, členskou základnu tvoří cca 40 studentů. Tréninky se konají jednou týdně. Bližší informace poskytne
PaedDr. L. Pokorný.

fut

Futsal

Oddíl působí od roku 2007. Má tři družstva, která se zúčasňují Pražské futsalové ligy a každým rokem zatím postupují do vyšších soutěží. Kromě toho hrají Pohárová utkání ČFuS a zúčastňují se i jednorázových turnajů. V průběhu roku se podílejí na pořádání turnajů pro PedF UK. Hráči A týmu jsou osou reprezentačního výběru UK. Bližší informace poskytne PaedDr. L. Pokorný.

bas

Basketbal

Nehraje zatím pravidelnou soutěž. Rekreační charakter s možností účasti na různých turnajích. Tréninky se konají jednou týdně. V současné době z rozvrhových důvodů netrénuje. Bližší informace poskytne Mgr. V. Kuhnová.

out

Sporty a pobyt v přírodě

Členové oddílu se zůčastňují akcí typu OB (orientační běh), MTB (horská kola), survival aj. Bližší informace poskytne PaedDr. Ivan Přibyl.

pla

Plavání

Oddíl plavání pomáhá s výukou v plavecké škole. Členové se pravidelně účastní Vysokoškolské plavecké ligy a dalších plaveckých soutěží Univerzit. Bližší informace poskytně PaedDr. Irena Svobodová.

Členský příspěvek: 350,- Kč /rok

    Výhody:

  • Startovné na plaveckých závodech
  • Zlevněné licence – Instruktor plavání (cena: 3.300,-/ 2 800,- Kč)
  • Zlevněný nákup 1 ks trička (cena: 60,- Kč)
  • Možnost volného vstupu do posilovny na KTV v Brandýse nad Labem