Home » Kabinet pomůcek pro studenty

Aktuality

Vzhledem k hygienickým opatřením se veškeré poradenské služby budou po stanovenou dobu nouzového stavu realizovat výhradně distančně, kontaktujte prosím příslušného pracovníka mailem. V případě uvolnění vás budeme informovat o dalším postupu.

Kabinet pomůcek pro studenty

Obecné informace

Studenti se speciálními potřebami mohou vzhledem k charakteru svých individuálních vzdělávacích potřeb využít služeb Kabinetu pomůcek, který zřizuje a vede Pedagogická fakulta. Studenti si mohou vybrat z aktuálně nabízeného seznamu, nebo požádat o zakoupení nové pomůcky.

Zapůjčení pomůcky je po dobu studia zdarma. Smlouva se uzavírá zpravidla na jeden kalendářní rok od data vypůjčení, po jejím uplynutí je možné prodloužení.

Pomůcky

V současné době je možné zapůjčit:

– tablet i Pad mini 16GB

– tablet Samsung Galaxy S 7.0

– elektronická čtečka knih PocketBook Touch Lux 62

– diktafon digitální SONY

– skener ECTACO C-Pen

– digitální tužka Staedtler

Všech pomůcek máme k dispozici více kusů.

doc. PhDr. PaedDr. Anna Kucharská, Ph.D.,
e-mail: anna.kucharska@pedf.cuni.cz
tel. 221 900 462, 725 243 893
proděkanka pro studijní záležitosti a kontaktní osoba pro studenty se speciálními potřebami