Seznam škol k doučování

Kontakty na  školy naleznete zde: seznam škol. Oslovte uvedeného pracovníka vybrané školy a domluvte si doučování přímo s ním.

AŽ BUDETE MÍT DOUČOVÁNÍ DOMLUVENÉ, PROSÍM POŠLETE EMAIL NA: PRAXE@PEDF.CUNI.CZ. V emailu uveďte: název školy, stupeň, předmět/y (pokud doučujete na 2 st.), počet žáků, které budete doučovat. Nabídka této školy pak bude upravená nebo stažená. Děkujeme.

Student může doučovat i dítě v okolí svého bydliště, především ze sociálně znevýhodněného prostředí, o kterém ví, že by tuto podporu potřebovalo. V takovém případě požádá jeho učitele, aby školu zaregistroval do systému na: https://zapojmevsechny.cz/doucovani/.

Vzhledem k náročnosti zajištění distanční výuky některé školy již organizaci doučování nezvládají, nebo o doučování v současné době nemají zájem, doporučujeme proto oslovit dvě, tři školy najednou. Pokud se oslovený kontaktní pracovník neozve nejpozději do dvou dnů,  doporučujme kontaktovat jinou školu. Pokud vám škola neodpoví, prosím, napište nám, abychom ji vyřadili ze seznamu.