Studentské psychologické dny 2017 – katedrové kolo

Dne 23.3. 2017 proběhlo v Myslíkově ulici katedrové kolo Studentských psychologických dnů. Tato studentská vědecká konference, která má dlouholetou tradici, nabízí studentům napříč ročníky předvést své odborné práce a dva z nejlepších soutěžích dále postupují do mezinárodního kola, které se letos bude konat 26.-27.4 2017 v Ostravě.
Letošní ročník se mohl pyšnit hojnou účastí – 11 porotců z řad vyučujících vybíralo ze 12 zajímavých a inspirativních příspěvků, děkujeme také za zájem studentů, kteří přišli své spolužáky a kamarády podpořit. Po celé odpoledne panovala příjemná atmosféra, bylo nachystané bohaté občerstvení a všichni soutěžící obdrželi věcné ceny. Bodování bylo velmi těsné, a tak gratulujeme všem zúčastněným!

1. místo – Martina HalmlováPozitivní vliv deprese na kognitivní výkon (postup)
  2. místo – Nikola MinarčíkováOverclaiming jako ukazatel sociální desirability (postup)
  3. místo – Denisa UrbanováČasová perspektiva a nuda

Seznam všech příspěvků naleznete na stránkách katedry psychologie:

Martině a Nikole gratulujeme k postupu do mezinárodního kola a přejeme hodně štěstí v Ostravě!