Informace online

Důležité informace a předpisy lze nalézt na stránkách univerzity, zajímavosti a aktuality pak na jejím Facebooku a Instagramu či v magazínu Forum.

Svůj web má samozřejmě i Pedagogická fakulta, aktuální dění je možné sledovat taktéž na jejím oficiálním účtu na platformách Facebook, Instagram, LinkedInTwitter, Flickr, YouTubeSpotify. Na Facebooku se nachází i několik neformálních, avšak užitečných skupin v režii studentů:

Věci týkající se konkrétních studijních programů studenti obvykle probírají v samostatných skupinách, které si sami založí. Název skupiny je většinou ve formátu Název oboru PedF UK 2023/2024.

Existuje také skupina Práce na fakultě, kam zaměstnanci Oddělení komunikace a marketingu publikují nabídky možné jednorázové práce na akcích přímo na fakultě.

Novinky ze své katedry (například změny konzultačních hodin, nově vydané publikace) můžeš sledovat na příslušném katederním webu.

Pro organizaci studia se hodí studijní plány Karolinka. Tento přehled je vhodné si projít zejména před zápisem předmětů, dozvíš se tak, co tě čeká a nač se můžeš těšit.

Vyučující sdílí výukové materiály prostřednictvím platforem jako Moodle nebo MS Teams.

Helpdesk neslouží jen k řešení problémů s informačním systémem. Prostřednictvím něj si také můžeš nechat posílat novinky od studijního oddělení (např. o různých fakultních událostech, zrušení výuky…). K tomu ti poslouží přehledný návod.

Informace technického rázu jsou k nalezení na stránkách Střediska informačních technologií – SIT.

← předchozídalší kapitola →