Informace online

Důležité informace a předpisy lze nalézt na stránkách univerzity, zajímavosti a aktuality pak na jejím Facebooku a Instagramu či v magazínu Forum.

Svůj web má samozřejmě i Pedagogická fakulta. Aktuální dění je možné sledovat taktéž na jejím oficiálním účtu na platformách Facebook, Instagram, YouTube, LinkedInTwitter, Flickr a Spotify. Na Facebooku se nachází i několik neformálních, avšak užitečných skupin v režii studentů:

Věci týkající se konkrétních studijních programů studenti obvykle probírají v samostatných skupinách, které si sami založí. Název skupiny je většinou ve formátu Název oboru PedF UK 2024/2025.

Existuje také skupina Práce na fakultě, kam zaměstnanci Oddělení komunikace a marketingu publikují nabídky možné jednorázové práce na akcích přímo na fakultě.

Novinky ze své katedry (například změny konzultačních hodin, nově vydané publikace, akce katedry) můžeš sledovat na příslušném katederním webu a u některých i na jejich sociálních sítích.

Pro organizaci studia se hodí studijní plány Karolinka. Tento přehled je vhodné si projít zejména před zápisem předmětů, dozvíš se tak, co tě čeká a nač se můžeš těšit.

Vyučující sdílí výukové materiály prostřednictvím platforem jako Moodle nebo MS Teams.

Helpdesk neslouží jen k řešení problémů s informačním systémem. Prostřednictvím něj si také můžeš nechat posílat novinky od studijního oddělení (např. o různých fakultních událostech, zrušení výuky,…). K tomu ti poslouží přehledný návod.

Informace technického rázu jsou k nalezení na stránkách Střediska informačních technologií – SIT.

← předchozídalší kapitola →