Informace online

Důležité informace a předpisy lze nalézt na stránkách univerzity (cuni.cz), zajímavosti a aktuality pak na jejím Facebooku (fb.com/UniverzitaKarlova) či v časopise iForum (iforum.cuni.cz).

Svůj web má samozřejmě i Pedagogická fakulta (pedf.cuni.cz), aktuální dění je možné sledovat taktéž na její oficiální facebookové stránce (fb.com/pedf.cuni). Na Facebooku se nachází i několik neformálních, avšak užitečných skupin v režii studentů (Studenti PedF UK pro obecné dotazy a záležitosti, PedF UK Jobs s pracovními nabídkami, PedF UK Bazar zejména pro nabízení studijních materiálů Bydlení PedF UK pro hledání spolubydlících z fakulty). Věci týkající se konkrétních studijních programů studenti obvykle probírají v samostatných skupinách, které si sami založí. Název skupiny je většinou ve formátu Název oboru PedF UK 2021/2022. Existuje také skupina Práce na fakultě, kam zaměstnanci oddělení vnějších vztahů publikují nabídky možné jednorázové práce na akcích přímo na fakultě.

Pro organizaci studia se hodí Karolinka (studium.pedf.cuni.cz/karolinka). Tento přehled je vhodné si projít zejména před zápisem předmětů, dozvíš se tak, co tě čeká a nač se můžeš těšit.

Helpdesk (helpdesksis.pedf.cuni.cz) neslouží jen k řešení problémů s informačním systémem. Prostřednictvím něj si také můžeš nechat posílat novinky od studijního oddělení (např. o různých fakultních událostech, zrušení výuky…). Návod na přihlášení odběru najdeš na webu (pedf.cuni.cz/PEDF-390.html).

Informace technického rázu jsou k nalezení na stránkách SIT (sit.pedf.cuni.cz).

← předchozídalší kapitola →