Prezentace databází a služeb výzkumné infrastruktury „Česká literární bibliografie“ pro studenty PedF UK

Milí studenti,

Ústav pro českou literaturu pro nás připravil na úterý 7. 11. od 14:30 přednášku o informačních zdrojích nejen z produkce Česká literární bibliografie, ale i těch ústavních (elektronické slovníky, plnotextové korpusy atp.) či zdrojích jiných institucí (digitální knihovny, souborné katalogy oborové i národní), popř. bude spojeno s prohlídkou ústavní knihovny.

Prosím o šíření pozvání mezi kolegy; vhodné zejména pro studenty 2. a 3. ročníku Bc. studia, případně 1. NMgr., zkrátka ty, kteří uvažují o kvalifikační práci z literatury.

• Kdy: úterý 7. 11. od 14:30
  • Kde: ÚČL, horní zasedací místnost, adresa: Na Florenci 1420/3
  • Sraz: na místě, 14:20
  • Co s sebou: notebook, abyste mohli sami aktivně vyhledávat (ale není nutné)
  • Délka trvání: cca 90 minut, tj. do 16:00
  • Kapacita: 45 míst
  • Účast potvrďte v tomto formuláři (uveďte ročník a studijní kombinaci)

Případné omluvy z prezenční výuky jsou možné, hlaste je L. Neumannovi, vedoucímu katedry; následně hromadně předám vyučujícím.

Lukáš Neumann, vedoucí KČL