Podělte se s námi o své zkušenosti a názory na soukromé hodiny nebo kurzy

 

Informační leták pro rodiče ke stažení naleznete zde

Vážení rodiče,

uvažujete o tom, že svému dítěti zajistíte soukromé hodiny nebo kurzy? Nebo jste to v nedávné době už udělali? Prosím, podělte se s námi o svá očekávání, zkušenosti a názory na tuto formu vzdělávání.

Chtěli bychom Vás tímto pozvat do výzkumu, který provádíme pod záštitou Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy ve spolupráci s Univerzitou v Hongkongu. Hlavním cílem výzkumu je zjistit, z jakých důvodů a za jakých okolností rodiče pro své děti zajišťují soukromé doučování a co si od toho slibují. Výzkum nám mimo jiné pomůže zjistit, jaká jsou slabá místa vzdělávání ve školách, a navrhnout různá opatření směřující k jeho zlepšení.

Rozhovor (v délce přibližně jedné hodiny) lze realizovat jak osobně, tak i online (např. přes platformy Zoom, Skype či jiné dle Vašeho výběru) a termín přizpůsobíme Vaším časovým možnostem. Zaručujeme Vám plnou anonymitu, to znamená, že všechna jména, data, místa a jakékoli jiné konkretizující informace o Vás či škole Vašeho dítěte nebudou ve výstupech projektu vůbec zmíněny. Za Váš čas strávený rozhovorem můžeme nabídnout 500 Kč.

Pokud máte zájem o více informací nebo o účast ve výzkumu, můžete mne kontaktovat e-mailem či telefonicky, případně zadat své kontaktní informace do formuláře:

Pokud máte zájem o více informací nebo o účast ve výzkumu, můžete mne kontaktovat e-mailem či telefonicky, případně zadat své kontaktní informace do formuláře: https://forms.gle/PN2poMguc9ge2UwS9 

Těšíme se na rozhovor s Vámi!

Za řešitelský tým:

PhDr. Vít Šťastný, Ph.D.

 

Kontaktní údaje:
vit.stastny@pedf.cuni.cz
+420 603 842 505
Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, Ústav výzkumu a rozvoje vzdělávání, Myslíkova 7, Praha 1, 110 00