Aktuality

Fakultní a spolupracující školy a zařízení

V záložce Školy a zařízení naleznete aktuální seznamy fakultních a spolupracujících škol a zařízení, kde je možné vykonávat praxi. Praxi zpravidla zprostředkovává garant praxe na katedře nebo vyučující paralelky, v některých typech praxí si praxi domlouvá student. Konkrétní informace vám sdělí garant praxe nebo vyučující. V současné době se seznam doplňuje o informace, které školy… Read More »

Posted in Aktuality nahoře | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Fakultní a spolupracující školy a zařízení

Zpětné uznávání praxe v Bc. studiu

Praxi vykonávanou před zápisem do předmětu a zpravidla před konáním úvodního semináře nelze uznávat zpětně. Výjimku tvoří vedení nebo lektorování vzdělávacích campů pro děti apod., organizovaných pod MŠMT nebo PedF UK, které jsou zaměřené na snižování negativních dopadů pandemie Covid 19. V takovém případě se můžete zapsat do paralelky praxe v zařízení pro volný čas… Read More »

Posted in Aktuality nahoře | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zpětné uznávání praxe v Bc. studiu

CHCI DOUČOVAT/FAKULTY DOUČUJÍ v ak. roce 2021/22

Doučování dětí v rámci volitelných nebo povinně volitelných předmětů bude pokračovat i v ak. roce 2021/22. Více informací naleznete pod záložkou Chci doučovat v hlavním menu, informace jsou rozdělené podle studijních programů. Můžete nás také kontaktovat na: praxe@pedf.cuni.cz. Další odkazy: metodická podpora pro doučování organizace Člověk v tísni a dalších NNO: https://www.doucujte.cz/ otevřený webinář určený… Read More »

Posted in Aktuality nahoře | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem CHCI DOUČOVAT/FAKULTY DOUČUJÍ v ak. roce 2021/22

Informace k praxím v bakalářském studiu (obory zaměřené na vzdělávání)

Informace k praxím_bc. studium      

Posted in Aktuality nahoře | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Informace k praxím v bakalářském studiu (obory zaměřené na vzdělávání)

Harmonogram pedagogických praxí v ak. roce 2021/2022

Aktuální harmonogram praxí: opad_18_2021_harmonogram_praxi_kurzu_exkurzi_2021_2022      

Posted in Aktuality nahoře | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Harmonogram pedagogických praxí v ak. roce 2021/2022