Pedagogické praxe v Bc. studiu

A.  Pro studenty 2. ročníku bakalářského studia programů zaměřených na vzdělávání (ZAHÁJENÍ STUDIA 2021)

Základní informace k praxím – volnočasová praxe s reflexí, lektorská praxe s reflexí, asistentská praxe s reflexí, dobrovolnická praxe s reflexí: Informace pro Bc. 2. ročník

Směrnice:

Oborová praxe s reflexí:

Směrnice oborové praxe Bc. 2023/24

Ostatní: Pro výběr školy/zařízení doporučujeme využít nabídku fakultních a spolupracujících škol a zařízení. Kontakty naleznete v záložce Školy a zařízení (v hlavním menu).

Studenti jsou před nástupem na pedagogickou praxi povinni absolvovat kurz “Proškolení studentů před pedagogickými praxemi”, na jehož základě jim bude automaticky vystaveno potvrzení o absolvování kurzu.

B. POZOR! Platí pouze pro studenty 3. ročníku bakalářského studia oborů zaměřených na vzdělávání (ZAHÁJENÍ STUDIA 2017-2020)

Základní informace: Informace pro 3.roc. LS

Směrnice a metodiky pouze pro studenty, kteří zahájili studium před rokem 2021:

Asistentská praxe

Praxe v zařízení pro volný čas

Orientační praxe:

Lektorská praxe: