Home » Občanské a sociální kompetence

Občanské a sociální kompetence

Zde nalezne výstupy ze vzdělávacího modulu Občanské a sociální kompetence.

Vzdělávací modul s metodikou (Michaela Dvořáková a kol.)

Databanka

ke stažení zde

V projektu realizovaná a ověřená témata dle nabídky vzdělávacího modulu.

Nabídka ověřovaných témat je k dispozici zde. Ověřována byla témata 1, 2, 3, 4, 5, 7 a 10.

Sociální a občanské kompetence – řešená témata v projektu (Michaela Dvořáková a kol.)

Další výstupy

1. Úloha výchovy k občanství v základním vzdělávání očima „občankářů“ (Michaela Dvořáková, Veronika Pajpachová)

ke stažení zde

2. Žáci se speciálními vzdělávacími potřebami v rozvoji občanských a sociálních kompetencí pohledem učitelů (Pavla Presslerová, Zbyněk Němec, Radek Holcepl)

ke stažení zde

3. Přínos vzdělávací oblasti Umění a kultura pro rozvoj dítěte (Hana Stadlerová, Daniela Taylor)

ke stažení zde

Publicita (konference bez příspěvků ve sbornících, panely aj.)

Seminář pro pracovníky České školní inspekce a zástupců řešitelů projektů OP VVV, Praha, 21.6.2018 (organizátor Ing. Dana Pražáková, Ph.D., účastník za OP VVV SC2 Ing. Michaela Dvořáková, Ph.D.)