Výprodej pro studenty francouzské literatury

Učíte se jazyk? Čtete francouzskou klasiku v originále? Pro všechny frankofonní nadšence pořádáme ojedinělou akci. V březnu prodáme přes 2000 knih ve Francouzštině.

Francouzská klasika v originále

Náš sklad v Jenči bude v týdnu od pondělí 14. března do čtvrtku 17. března 2022 prodávat víc než 2000 knih ve Francouzštině. Za kolik? Nabízíme svazek za symbolickou jednu korunu (1 kč). Prodej bude probíhat vždy od 09:00 do 16:00 hodin. Jedná se o knihy vyřazené z našeho fondu. Převážně o literární klasiku z první poloviny dvacátého století. Co v nabídce najdete?

Například básníka Charlese Baudelaira a jeho Petits poemes en prose (Malé básně v próze) nebo Les paradis artificiels (Umělé ráje)Les filles du feu (Dcery ohně) od básníka a prozaika Gérarda De Nérval, Le chant de l’équipage (Píseň lodní posádky) od spisovatele Pierre Mac Orlana , esejistickou knihu Marcela Prousta Les plaisirs et les jours (Radosti a dny) nebo román Guillama Apollinaira La femme assise (Sedící žena). Dále pak knihy francouzských klasiků jako je Guy de Maupassant, Alexandre Dumas, Honoré de Blazac, Alfréd Musseta a mnoha dalších. Pozor! Na jednotlivé tituly si nemůžete udělat rezervaci.

Podrobnější informace ZDE