Kvě 102022
 

Dovolujeme si Vás pozvat na odborný seminář ÚVRV:

Jak dospívající prožívají přechod do středních škol: Věcná zjištění a metodologická poučení z kvalitativní longitudinální studie.

Prezentovat budou RNDr. Dominik Dvořák, Ph.D. a PhDr. Jan Vyhnálek, Ph.D.

Seminář se uskuteční ve středu 25. května od 14:00. Bude probíhat hybridně, tj. bude možné se ho účastnit v Myslíkově 7, M 209 a také on-line pomocí aplikace ZOOM.

Podrobnější informace naleznete v přiložené pozvánce po kliknutí zde.

Kvě 042022
 

Dne 9. 6. 2022 v čase 13:00 – 16:30 hodin pořádá Ústav výzkumu a rozvoje vzdělávání v učebně M 209 (Myslíkova) a prostřednictvím platformy Zoom workshop na téma:

PhD journey and beyond: Strategies to write and publish academic papers

Workshopem Vás provede dr. Magda Nutsa Kobakhidze z Univerzity v Hong Kongu, která se ve svých výzkumech zaměřuje na stínové vzdělávání.

Akce je určena především doktorandům ale i ostatním zájemcům z řad akademické veřejnosti. Více informací včetně odkazu na Zoom a registrace naleznete po kliknutí zde.

Kvě 042022
 

Dne 8. 6. 2022 v čase 14:00 – 15:30 hodin pořádá Ústav výzkumu a rozvoje vzdělávání v učebně M 209 (Myslíkova) a prostřednictvím platformy Zoom seminář na téma:

Revitising tiger parenting: From cultural essentialism to multiple frames of reference

Seminářem Vás provede dr. Magda Nutsa Kobakhidze z Univerzity v Hong Kongu, která se ve svých výzkumech zaměřuje na stínové vzdělávání.

Akce je určena široké akademické veřejnosti. Více informací včetně odkazu na Zoom naleznete po kliknutí zde.