Říj 062015

Při příležitosti 23. výroční konference České asociace pedagogického výzkumu (ČAPV) byly vyhlášeny ceny za pozoruhodné publikační počiny.

V kategorii junior se na prvním místě shodně umístily publikace pracovníků/doktorandů Ústavu výzkumu a rozvoje vzdělávání.

V kategorii recenzovaných studií obsadili první místo autoři našeho pracoviště s publikací
Urbánek, P., Dvořák, D., & Starý, K. (2014). Dynamika sociálního klimatu učitelských sborů v době reformy. Orbis scholae, 8(1) 65–78.

Součástí konferencí České asociace pedagogického výzkumu je tradičně i soutěž v sekci posterů. Na 23. konferenci ČAPV v Plzni získali ocenění v této soutěži Vít Šťastný a Barbora Terreros za příspěvek s názvem Analýza nabídky poskytovatelů soukromého doučování pro žáky základních a středních škol.

Autorům k těmto úspěchům blahopřejeme!