Letní škola církevních dějin

Ubytování: viz níže

Doprava: vlastní
Cena: Viz v popisu níže

Č. účtu a var. s.: bude upřesněno
Platba do: 30.4.2022

Během letní školy zazní jednak přednášky renomovaných odborníků z Ústavu pro studium totalitních režimů, Univerzity Karlovy a dalších institucí v České republice (Archiv bezpečnostních složek, diecézní archivy), jednak proběhne kulatý stůl o aktuálních otázkách církevních dějin, konečně potom dva workshopy s didaktickým zaměřením a dvě půldenní exkurze. Časové zaměření tkví v období moderních dějin (19. - 21. století), budou ale představeny i fenomény ze středověku a raného novověku.

Účast na letní škole bude zpoplatněna, studenti si hradí ubytování a stravu. Na výběr bude z následujících možností platby

4350 Kč                (plná penze, ubytování, zápisné)

3 900 Kč              (polopenze - dvě libovolná jídla denně, ubytování, zápisné)

3300 Kč                (snídaně, ubytování, zápisné)