Hra na nástroj

AKADEMICKÝ ROK 2021/22

Bc. Miroslava Honzová – klavír
středa 22. června 2022 v 19 hodin
PedF UK, Celetná 13, sál C1, Praha 1
Program: Bach – Busoni, Schumann, Vonz, Prokofjev

Bc. Marián Linhart – klavír
pondělí 5. září 2022 od 19 hodin
PedF UK, Celetná 13, C205/1, Praha 1
Program: Schumannová, Schubert, Kjui, Bartók aj.

Bc. Monika Radinová – klavír
pátek 24. 6. 2022 v 19 hodin
UK Celetná 13, Praha 1, sál C1
Program: Bach, Mozart, Chopin, Suk, Prokofjev

Bc. Veronika Hamplová – housle
pátek 27. května 2022 od 19:30 hodin
České muzeum hudby, Praha 1
Program: Bach, Mozart, Pärt, Grieg, Saint-Saens
Klavírní doprovod: Mgr. Vartan Agopian, Ph.D.

Bc. Veronika Mišáková – housle
neděle 22. května 2022 od 15 hodin
České muzeum hudby, Praha 1
Program: Bach, Mozart, Martinů, Franck
Klavírní doprovod: MgA. Alena Grešlová, viola: Bc. Václav Pelouch

Bc. Eva Šibřinová – housle
pátek 13. května 2022 od 19 hodin
PedF UK, Celetná 13, C205/1, Praha 1
Program: Tartini, Schubert, Dvořák, Bartók, Martinů


AKADEMICKÝ ROK 2020/21

Bc. Ksenia Serebrjakova – klavír
pátek 7. ledna 2021 od 18:30 hodin
PedF UK, Celetná 13, C205/1, Praha 1
Program: Beethoven, Chopin, Prokofjev, Dvořák

Bc. Zuzana Široká – klavír
pátek 19. listopadu 2021 od 18 hodin
PedF UK, Celetná 13, C205/1, Praha 1
Program: Schumann, Debussy, Rachmaninov, Millhaud

Bc. Natália Lukáčová klavír
pondělí 28. června 2021 od 19 hodin
PedF UK, M. Rettigové 4, R408, Praha 1
Program: Grieg, Janáček


AKADEMICKÝ ROK 2019/2020

Bc. Václava Štěpánová – viola
středa 3. června 2020 od 18:00 hodin,
PedF UK, Celetná 13, C205/1, Praha 1
Program: Bach, Vaňhal, Mozart, Glazunov, Williams, Hindemith
Klavírní spolupráce: Vartan Agopian
Spoluúčinkuje: Štěpán Štěpán

Bc. Ing. Petr Voruda klavír
pátek 4. září 2020 od 18 hodin
PedF UK, Celetná 13, C205/1, Praha 1
Program: Beethoven, Schubert

Bc. Paola Rapaj – klavír
pondělí 14. září 2020 od 18 hodin
PedF UK, Celetná 13, C205/1, Praha 1
Program: Scarlatti, Dusík, Albeniz, Saint-Saëns, Rachmaninov, Chopin


AKADEMICKÝ ROK 2018/2019

Bc. Marie Přibová (Pachnerová) – klavír
neděle 6. května 2019 od 18:30 hodin
Praha, České muzeum hudby
Program: Vitali, Mozart, de Falla, Franck
Klavírní spolupráce: Lenka Heringová

Bc. Barbora Lepšová – klavír
pondělí 10. června 2019 od 19 hodin
Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, Praha 1, Maltézské náměstí

Bc. Andrea Böhmová klavír
úterý 18. června 2019 od 19 hodin
Gymnázium a hudební škola hl. m. Prahy – Komenského nám. 9, Praha 3
Program: Haydn, Chopin, Brahms, Debussy, Rachmaninov, Poulenc

Bc. Zuzana Vilímová – klavír
pátek 26. dubna 2019 od 18 hodin
Koncertní sál ZUŠ Praha 5, Na Popelce 1/18
Program: Bach, Chopin, Suk

Bc. Denisa Ulmanová klavír
čtvrtek 18. dubna 2019 od 19 hodin
Sál ZUŠ Praha 10 – Hostivař
Trhanovské náměstí 8
Program: Bach, Brahms, Smetana, Dvořák

Bc. Monika Bukačová – klavír
úterý 9. dubna 2019 od 18 hodin
Chodovská tvrz, Praha 11 – Chodov, Ledvinova 86/9
Program: Mozart, Dvořák, Schubert, Rachmaninov

Bc. Olesia Polietaeva – klavír
úterý 27. 11. 2018 od 19 hodin
Konzervatoř a střední škola Jana Deyla
Praha 1 – Malá Strana. Maltézské náměstí 14
Program: Haydn, Janáček, Rachmaninov
Plakát


AKADEMICKÝ ROK 2016/2017

Bc. Zuzana Kořenová – viola
středa 17. 5. 2017 od 19.00 hod.
Muzeum Antonína Dvořáka, Praha 2, Ke Karlovu 20
Program: Bach, Bloch, Bruch, Dvořák, Mahler
Plakát

Bc. Zuzana Hrdinová – housle
pátek 12. 5. 2017 od 18.30 hod.
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1
Program: Biber, Brahms, Janáček, Ravel
Plakát

Bc. Lucie Bublíková – housle
pátek 28. 4. 2017 v 18.30 hod.
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1
Program: Mozart, Schumann, de Falla, de Sarasate
Klavírní spolupráce: Vartan Agopian
Plakát

Bc. Kristýna Šrámková – klavír
pondělí 16. 1. 2017 v 19 hod.
kostel sv. Vavřince, Hellichova 3, Praha 1 – Malá Strana
Program: Bach-Busoni, Costa, Suk, Rachmaninov, Dvořák
Plakát

Bc. Daniel Hutař – klavír
pátek 2. 12. 2016 v 18.00 hod.
sál ZUŠ Liberec

Bc. Eva Mokrá – viola
pondělí 31. 10. 2016 v 18.00 hod.
České muzeum hudby, Karmelitská 2/4, Praha 1

Bc. Mio Sakamoto – klavír
pátek 14. 10. 2016 v 19.00 hod.
kostel sv. Vavřince, Hellichova 3, Praha 1


AKADEMICKÝ ROK 2015/2016

Bc. Ivana Morysová – housle
18. 5. 2016 v 19 hodin, České muzeum hudby, Karmelitská, Praha 1
Program: J. S. Bach, C. Debussy, E. Grieg

Bc. Monika Krčálová – housle
25. 5. 2016 v 19 hodin, České muzeum hudby, Karmelitská, Praha 1
Program: W. A. Mozart, J. Suk, M. Ravel

Bc. Barbora Kubíčková – violoncello
28. 4. 2016 v 19 hodin, Muzeum Antonína Dvořáka, Ke Karlovu 20, Praha 2
Program: A. Dvořák, W. A. Mozart, Fr. Schubert, J. Halvorsen
více viz plakát

Bc. Jan Rada – housle
11. 11. 2015 v 19 hodin, České muzeum hudby, Karmelitská, Praha 1
Program: Vitali, Čajkovskij, Prokofjev


AKADEMICKÝ ROK 2014/2015

Bc. Veronika Landkammerová – klavír
pondělí 27. dubna 2015  v 19 hod.
ZUŠ Praha Hostivař, Trhanovské náměstí 8

Bc. Marie Zemanová – housle
čtvrtek 7. května 2015 v 19 hod.
Muzeum Antonína Dvořáka, Ke Karlovu 20,  Praha 2

Bc. Marie Farová – klavír
pátek 15. května 2015 v 17 hod.
ZUŠ Praha 10, Bajkalská 1512/11

Bc. Jakub Macháček – viola
18. května 2015 v 18. 30 hod.
České muzem hudby, Praha 1, Karmelitská 388/2

Bc. Alena Karpjuková – klavír
Čtvrtek 11. června 2015 18 hod
Knihovna Ústavu dějin hudby ČSAV, Praha 6, Puškinovo nám.  759/10

Bc. Jiří Červený – violoncello
16. června 2015 kostel sv. Michala, Praha 2 – Nové Město, V Jirchářích